Kultura i społeczeństwo > Kampanie wyborcze

Oświadczenie przed powtórzonymi wyborami

(1/1)

AndrzejSwarzewski:
Szanowni Państwo!
Dziś o 20:00 rozpoczną się powtórzone wybory prezydenckie. Serdecznie zachęcam do wzięcia w nich udziału. Po raz kolejny pragnę przeprosić wszystkich, że przez mój błąd doszło do tej całej sytuacji. Proszę o ponowne zaufanie mi i wybór na urząd Prezydenta RB, jednakże jeśli uznacie, że moja niekompetencja w kwestii objęcia urzędu uniemożliwia ponowny wybór mnie na tę funkcję, w pełni to zrozumiem.
Mój program wyborczy się nie zmienia, plan pracy również (choć oczywiście początkowa jego część znika; chociaż część udało się już zrealizować, np. obchody Dnia Przyjaźni). Jeśli ponownie okażecie mi zaufanie, wezmę się do pracy i postaram się unikać błędów i uważnie czytać przepisy.
Serdecznie pozdrawiam. :)

Kristian Arped:
W związku z zaproponowanym mi przez Szanownego Kandydata stanowiska Pułkownika (tak, pisanego wielką literą), nie omieszkam zagłosować na tę opcję oraz zachęcam innych do oddania swojego głosu na naszego Prezydenta. <3

Hewret Faradobus:
Jak kandydat po raz drugi zapatruje się na pewną kwestię?
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index.php/topic,6864.msg61907.html#new

AndrzejSwarzewski:
Popieram kroki poczynione przez Najczcigodniejszego, Doskonałej Chwały, Elokwentnego, Inteligentnego Dzierżawcę Nauk, Ocean Mądrości.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej