Kultura i społeczeństwo > Powitania

Witajcie

(1/3) > >>

Klaus Goldenberg:
Witam wszystkich serdecznie!
Nazywam się Klaus Goldenberg i chciałbym nieco się przedstawić. Dopiero rozpoczynam przygodę z mikronacjami, dlatego proszę na wstępie o wyrozumiałość!
W kwestii zainteresowań, są one dość rozrzucone - interesuję się teatrem, psychologią i historią. Co więcej, moje wykształcenie i naczelne zainteresowania, wciąż pogłębiane, skupiają się wokół ekonomii i biznesu, zarządzania i kierownictwa - nadzorowania pracy innych i skutecznego organizowaniu ich pracy i relacji.
Wierzę, iż będę mógł przysłużyć się Republice, a i ona wiele mi od siebie da.

Tadeusz Krasnodębski:
Dzień dobry! :)

Eddard Noqtern:
Witam Serdecznie,

Niezwykle cieszę się, że dotarłeś do mikronacji po raz pierwszy i postanowiłeś zjawić się właśnie tutaj.  ;)
Mamy dosyć podobne zainteresowania - ekonomia, biznes, zarządzanie - tak więc mam nadzieję, będziemy się dobrze w przyszłości dogadywać.
Masz już jakieś plany co chciałbyś w mikronacjach robić?
Jeśli nie, to zachęcam do odwiedzenia Królestwa Hasselandu - państwa stowarzyszonego z Republiką Bialeńską. Warto choćby dlatego, że jest tam mniej osób i dzięki temu łatwiej mieć większy wpływ na państwo.

AndrzejSwarzewski:
Witam serdecznie. :) W razie pytań może Pan zgłosić się do mnie. :)

Maciej Kamiński:
Witam serdecznie w największej wirtualnej republice, gdzie trawa jest zieleńsza. Również chętnie pomogę, w razie czego zapraszam na PW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej