Kultura i społeczeństwo > Plac Zielony

Aleja Zasłużonych

(1/3) > >>

AndrzejSwarzewski:
Szanowni!

W czasie kampanii wyborczej obiecałem utworzenie Alei Zasłużonych w Wolnogradzie. Planowałem oficjalne jej otwarcie na 2 listopada, jednakże ze względu na kryzys przysięgowy data ta może się nieco przesunąć.

Widziałbym to tak, że Aleja miałaby trzy odnogi: bialeńską, brodryjską i hasselandzką, które w pewnym miejscu się złączą i będą razem biegły w przód. Dokładnie tak, jak dzieje naszych narodów. Czy Hasselandczycy i Brodryjczycy wyrażają chęć zaangażowania się?

Wspaniale byłoby, gdyby udało się stworzyć stronę internetową dla tego przedsięwzięcia. Czy ktoś chciałby pomóc? Wystarczyłaby prosta strona z podstronami na biogramy zasłużonych. Jednak jeśli nie byłby to problem, to fajnie byłoby jakoś graficznie to zrobić. Widzę to tak, że od dołu idą trzy ścieżki, które zbliżają się do wspólnego punktu. Po bokach każdej ze ścieżek znajdowałyby się tabliczki z nazwiskami zasłużonych (po naciśnięciu pojawiałby się biogram). Czy byłoby to ciężkie do zrobienia?

A kto znalazłby się na Alei? O tym zadecydowałyby rządy państw stowarzyszonych (każdy o swojej części Alei), jednakże chciałbym, żebyśmy ustalili kilka zasad, np. czy jedna osoba może znaleźć się tylko raz na Alei, czy też dowolną ilość razy, za każde osiągnięcie? Ja myślę, że jedno miejsce w jednej ścieżce Alei wystarczy, a Wy? Proponuję umieścić tam głowy państw, szefów rządów, wybitnych ministrów i parlamentarzystów, najważniejszych działaczy społecznych.

Proszę o reakcję na pomysł. :)

Hewret Faradobus:
Wspaniały pomysł! Myślę, że stroną dla alei nie będzie problemu.
Może to być nawet w ramach strony głównej.

AndrzejSwarzewski:
Kochani, przez rozpad traktatu stowarzyszeniowego i brak odpowiedzi ze strony brodryjskiej i hasselandzkiej prace stanęły w miejscu. Czy ktoś chciałby mi pomóc od strony informatycznej? Myślę, że możemy odpuścić sobie trzy odnogi, zasłużeni dla Bialenii Brodryjczycy i Hasselandczycy mogą znajdować się na tej samej Alei, co pozostali. :)
Wobec tego strona może być graficznie całkiem prosta, bowiem potrzeba tylko prostej Alei z tabliczkami po bokach. :)

Jurij Bołodin:
Dopiero zobaczyłem ten wątek poprzez opublikowanie odpowiedzi w nim. To jest genialny pomysł. :)

Bajtuś:
Mogę pomóc ... potrzebne jest tło graficzne i wygląd tabliczki (najlepiej w png) i popróbuję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej