Kultura i społeczeństwo > Kawiarnia Artystyczna "Kulturalna"

Komitet Organizacyjny Rocznicy Powstania RB

(1/1)

AndrzejSwarzewski:
Zgodnie z pierwotnym Planem Pracy powołaniu tegoż Komitetu miało mieć miejsce 19 dni temu. Wszyscy wiemy, jakie są przyczyny tego opóźnienia. Nie mamy czasu do stracenia, dlatego też proszę wszystkich, abyśmy sprężyli się i w jak największym stopniu zaangażowali się w obchody Trzeciej Rocznicy Powstania Republiki Bialeńskiej. Mamy około 20 dni.

Wspólnie z Tadeuszem zgodziliśmy się, że warto powołać Komitet. Oprócz nas dwóch w jego skład wejdą chętni mieszkańcy Bialenii. Pożądani byliby zwłaszcza:
- Grafik (przygotowanie plakatu/ów),
- Ogarnięta osoba do zaproszenia gości z zagranicy (np. czasem trzeba ekscelencje zapraszać imiennie, bo nie lubią być zapraszani razem z plebsem ;) ),
- Osoba lubiąca pisanie pompatycznych opisów (chciałbym, żeby część obchodów odbyła się na forum; bardzo podobają mi się rożnego rodzaju uroczystości rotryjskie i chciałbym, żeby coś w tym stylu, aczkolwiek oczywiście adekwatnie do naszego klimatu, miało miejsce).

Oczywiście inne osoby chętne do działania są także mile widziane. :)

Hewret Faradobus:
Jestem chętny do zapraszania! :D

AndrzejSwarzewski:
Wspaniale! :D Więc ominie mnie ta niebezpieczna szansa na popełnianie niewybaczalnych gaf. <3

Alberto de Medici:

--- Cytat: AndrzejSwarzewski w Cz, 27 Paź 2016, 21:25:42 ---- Osoba lubiąca pisanie pompatycznych opisów (chciałbym, żeby część obchodów odbyła się na forum; bardzo podobają mi się rożnego rodzaju uroczystości rotryjskie i chciałbym, żeby coś w tym stylu, aczkolwiek oczywiście adekwatnie do naszego klimatu, miało miejsce).
--- Koniec cytatu ---

<3

Pisałbym.

AndrzejSwarzewski:
Wspaniale, witam Panów w Komitecie. :)
Myślę, że termin ustalimy, gdy będzie już bliżej Rocznicy, żeby wszystkim niezbędnym osobom pasowało. Wtedy dopiero Hewret będzie mógł zabrać się za wysyłanie zaproszeń.
Ale Alberto może w wolnej chwili przygotowywać ceremoniał. Oczywiście ja zawsze chętnie przyjrzę się efektem pracy. :)
A resztą zajmę się z Tadeuszem. No nie będziemy się nudzić, to jest pewne. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej