Kultura i społeczeństwo > Opiniotwórczość

Ankieta: Jaką partię polityczną popierasz?

(1/2) > >>

AndrzejSwarzewski:
W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi postanowiłem przeprowadzić małe badanie opinii publicznej.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że w obecnym systemie głosuje się na kandydatów, jednakże ja chciałbym się przekonać, jak wyjdzie taki sondaż. ;)
Muszę przyznać, że sam mam pewne wątpliwości. No i mi jako prezydentowi nie wypada publicznie popierać żadnej partii, jednakże Was zachęcam do prezentowanie publicznie swojego poparcia i uzasadniania go. :)

Tomasz Cyryl Dostojewski:
Osobiście stawiam na "Jedną Brodrię". Nie mniej uważam że w nadchodzących wyborach dużą rolę odegra nowe ugrupowanie jakim jest Wolność i Niepodległość . Oczywiście nie da się ukryć także  że "Jedna Brodria" jak i NiW są partiami które obecnie tworzą wraz z BPD rząd prezydenta Swarzewskiego. Można także powiedzieć iż WR jest główna partią opozycyjną do tego rządu.
Jaki wynik osiągnie ZSPB , nie wiem, sądzę jednak iż Iwan Pietrov wejdzie do Parlamentu.
Teraz krótko o tym kto ile posłów może wprowadzić do Parlamentu.
BPD - tu uważam że jedzie 3 posłów ,Kamiński, Ronon Dex oraz Hewert ,
ZSPB - zdecydowanie tylko Iwan Pietrov,
WR i WiN - i tu będzie walka między tymi partiami o pozostałe 3 mandaty .
Kto wejdzie do Parlamentu, przekonamy się już niebawem.  ;D

Eddard Noqtern:
WR przestała działać jako partia polityczna.

Tomasz Cyryl Dostojewski:
A czy w ogóle wystartuje w wyborach ? Czy WR będzie liczyła się jeszcze na scenie politycznej Bialenii ?

Fiodor Swirydiuk:
Partia RiGCz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej