Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Akt oskarżenia przeciwko Guliano Montiniemu Wysoki Sądzie! Obywatele!
Zostałem przez tego pana, tak piszę z małej litery, pana potraktowany grubiańsko. Okazałem się pionkiem w jego zawiłej grze przeciwko prezydentowi. To nie ma prawa mieć miejsca! Jak można tak nieuczciwie grać? Jak można wykorzystać moje wygłupy do wszczęcia postępowania? Czy Wysoki Sąd zwrócił uwagę na błędy ortograficzne tam popełnione? Popełnione, pomimo iż bardzo, ale to bardzo rzadko je popełniam! Liczę na uniewinnienie, bo tylko Bóg ma prawo wymierzyć mi stosowną karę, jeżeli było w tym coś złego.

Wt, 07 Lip 2015, 23:01:42
1
Odp: Europa Universlalis III Mi się podoba HoI 3 pomimo że dużo osób narzeka. Fakt faktem, ze gdyby trochę jeszcze dopracować i poprawić błędy to byłaby bardziej ciekawsza.

Czy ktoś z Was tą gierkę kojarzy?
Tę gierkę :-)

Pt, 12 Sie 2016, 09:01:53
1
Podejrzenie popełnienia przestępstwa - Severino Castiglioni-Faradobus Zgłaszam podejrzenie popełnia przestępstwa  (wykroczenia z art. 54 k.k.) przez Severino Castiglioniego-Faradobusa, który bezpodstawnie wszczyna spory, nawołuje do nienawiści i znieważa moją skromną osobę. Człowiek ten nawołuje przecież do bojkotowania ustawy o nacjonalizacji UB tylko dlatego, że mam z tą instytucją wiele wspólnego. Rozumiem to jako wszczynanie sporów i nawoływanie do nienawiści.
Pt, 12 Sie 2016, 14:20:16
1
Podejrzenie popełnienia przestępstwa - Andrzej Swarzewski Zgłaszam podejrzenie popełnia przestępstwa  (wykroczenia z art. 50,54,56  k.k.) przez Andrzeja Swarzewskiego, który posługując  się nieprawdą wprowadza w błąd opinię publiczną mówiąc, że moje prace naukowe są plagiatem. Jednocześnie wszczyna tym samym spór, znieważa mnie jako obywatela RB oraz posługuje się mową nienawiści.
Pt, 12 Sie 2016, 14:23:42
1
Odp: Projekt nowego układu stowarzyszeniowego O mnie kuwo zapomniałaś! Eddardzie Noqternie III, który lizałeś dupy małych dzieci.
Pt, 04 Lis 2016, 20:30:13
1