Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 ... 14
Wiadomości Liczba polubień
Wyznanie agenta Już zaszło słońce, a według tradycji żydowskiej (realnie jestem Żydem, moi przodkowie nosili nazwisk Goldman) nowy dzień zaczyna się liczyć od zachodu słońca. Tak więc nadszedł czas na ujawnienie mojej prawdziwej tożsamości.
Jestem sarmackim agentem. Stworzyłem Republikę Bialeńską tylko po to, żeby ją niszczyć i osłabiać jej pozycję na arenie międzynarodowej.
Ja, podobnie jak i inni główni zwolennicy uznania państwowości Księstwa Sarmacji, jesteś na usługach sarmackiego wywiadu.
Martin von Primisz jest moim klonem i tylko temu zawdzięcza swoją błyskawiczną karierę na szczyty władzy. Jeszcze w trakcie działalności Klona w Sarmacji konto to było sterowane przeze mnie i Rząd, by uwiarygodnić jego późniejszą obecność w państwie satelickim.
To moi sarmaccy mocodawcy nakazali mi zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych i ośmieszanie ich przeciwników.

To chyba wszystko.Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i razem pójdziemy na kolanach do Sarmacji z błaganiem o przyjęcie nas.

Pn, 31 Mar 2014, 20:10:24
1
Re: Żarty mikronacyjne Było o Owsiaku, Korwinie, Lutrze i kto wie o kim jeszcze to wreszcie humor niskich lotów (copy-pasty :D ) musi wejść do mikroświata. :D
"KIEDYŚ SPOTKAŁEM KHANDA NA JAKIMŚ ZLOCIE KORWINISTÓW. PODCHODZĘ DO NIEGO I MÓWIĘ "CZEŚĆ KHAND, TY MONARCHOFASZYSTO." A ON TYLKO "ELO" I ODWRACA GŁOWĘ. SPRZEDAŁEM MU BLACHĘ W POTYLICĘ I MÓWIĘ "SŁUCHAJ MNIE BO NIE BĘDĘ CIĘ PROSIŁ, ŻEBYŚ WRÓCIŁ NA TRON". KHAND COŚ TUPNĄŁ, COŚ MRUKNĄŁ ALE MÓWI "DOBRA SŁUCHAM CIEBIE CIERPLIWIE, CO MASZ MI DO POWIEDZENIA." "CZEMU MONARCHIA KURWOM JEST?" NA TO KHAND POWIEDZIAŁ "TY KURWA MŁODY LEWAKU" I PRZYBIŁ MI KRZYŻ Z PAŁACU KSIĄŻECEGO DO CZOŁA. POTEM UCIEKŁ DO PAŁACU."
NMSP :D

Nd, 18 Maj 2014, 21:36:39
1
Re: Ostatnia litera Weźcie do psychiatryka to wyrzućcie, albo to zaraz wyleci. :D
Pt, 18 Lip 2014, 18:23:50
1
Odp: NASZE IMPERIUM - Carskie Media Imperialne Wspaniale napisane, sama prawda. Już nie mogę doczekać się następnego wydania! :)
Nd, 21 Cze 2015, 16:27:53
1
Wybór nowego Marszałka Parlamentu Panie Prezydencie,
Wysoka Izbo!
Rozpoczynamy dwudniowe zgłaszanie kandydatur na Marszałka Parlamentu. Następnie będziemy głosować.
Zgłaszam swoją kandydaturę.

Pn, 01 Lut 2016, 17:50:20
1
Odp: Śmierć Andrzeja. Aha?
Cz, 04 Lut 2016, 09:33:12
2
Odp: PIERWSZY PLEBISCYT OSOBOWOSCI NORDATY Głos na Aleksandrę, oczywiście! :-*
Pt, 12 Lut 2016, 19:23:36
1
Odp: Wieści z zagranicy Aleksandro, Twoja zdrada jest skandaliczna. Jeśli nie przejdziesz pieszo z Wolnogradu do Sankt Mikhailova w ramach pokuty, to będziemy musieli się rozwieść.
So, 13 Lut 2016, 15:02:14
2
Odp: Moja poezja = cd. Piękny wiersz, żono moja! :*
Śr, 17 Lut 2016, 09:30:22
1
Odp: List Kaizera-Seniora Cesarstwa Valhalli do władz i mieszkańców Republiki Wasza Cesarska Wysokość,
Witaj w domu! Zachęcam do złożenia wniosku o obywatelstwo. Mile widziane byłoby także zrzeczenie się obywatelstwa sarmackiego, żeby uniknąć podejrzeć, iż chce WCW te ziemie dla Księstwa Sarmacji (zdaniem takich samych niepoprawnych marzycieli, jak WCW nielegalnie istniejącego na swoich ziemiach od 2007 r.). Następnie może WCW założyć partię monarchistyczną i przejąć legalnie władzę w Bialenii. Myślę, że znajdzie WCW poparcie wśród obywateli hasselandzkich oraz bialeńskich monarchistów, np. mojej żony.
Naprawdę cieszę się z powrotu WCW. Jednakże z tym obywatelstwem proszę się śpieszyć, bo prawdopodobnie niebawem trafi WCW do więzienia za próbę nielegalnego przejęcie władzy. Ale nasz miłosierny Prezydent zapewne niebawem WCW ułaskawi, jeśli wyrazi WCW skruchę. Następnie wiele ścieżek kariery będzie stało przed WCW otworem. Może i ja pewnego dnia oddam na WCW swój głos w wyborach? ;)
Życzę Waszej Cesarskiej Wysokości wszystkiego co najlepsze, dalszych, niewątpliwych, sukcesów. Jestem przekonany, że przenosząc się do Zakładu Karnego w Wolnogradzie WCW otworzy przed sobą nowe i atrakcyjne możliwości rozwoju.

So, 27 Lut 2016, 15:52:52
3