Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2
Wiadomości Liczba polubień
Odp: "O przypadkach dzielnych praszczurów..." - Księga IV Budzi się khmerski szatan,
Jednak bez bólu arystokraty katan,
Czuje za to płomienia dokoła,

Lecz wtem lud Bialenów smoła,
pogrążająca kończy się powoli,
i w Carnuntum mszczą się czerwoni.

Taki to miraż martwym Sarego oczom się ukazuje,
Lecz nie na długo, bo innego szatana wywołuje,
Khmerskiego, duszę ojca jego, króla Alfreda.

Tenże szatanowi się podle zaprzeda,
przodkowie jego i potomkowie okrutni,
miast jego, katusze im przyjdą, teraz nie butni.

Pt, 29 Sty 2016, 20:39:03
1
Odp: Barometr Przywództwa - nowa edycja! Nie trzeba, oficjalna pielgrzymka już jest przed bramami Tomaszewa, wystarczy dać im ręcznik, wrócą do Lumii z epopeją na ustach.
So, 13 Lut 2016, 07:52:01
1
Odp: Wieżowiec w Mesjano A w tej sprawie, która zapewne spowoduje zaburzenie systemu środków wymiany, zgodnie z ustępem 3 punktu 87 artykułu 11 statutu spółki należy się skonsultować z towarzyszem Kaniewskim.
Cz, 21 Kwi 2016, 20:39:05
1
Odp: Wielkie cytaty z życia wzięte W Bialenii coś się skończyło... Skończył się Kaniewski i to totalnie. Nawet w plebiscycie na najlepszą prezydenturę okupuje odmęty niepamięci... Taką mamy teraz Republikę.
~ Jan de Kaniewski na grupie Mikronauci

W Surmenii też już nikt nie powołuje się na Stefanosigosa, Męża Stanu i Ojca Narodu... ;_;

Na marginesie, bo nie wiem - kim był ten Kaniewski?

~ Prezerwatyw Tradycja Radziecki w odpowiedzi, na tejże grupie

Cz, 21 Kwi 2016, 20:55:19
2
Odp: WYDANIE NR 76 Wnioskuję o stworzenie baretki dla tejże jakże zacnej odznaki. Chyba, że po raz pierwszy w historii RB ktoś odmówi przyjęcia orderu.
Pn, 01 Sie 2016, 18:34:12
3
Odp: Fikcyjna historia Bialenii 20. Hewret Faradobus obala Valanthira.
Pn, 01 Sie 2016, 22:58:54
1
Odp: Odezwa do Cara Iwana I Dostojewskiego. Należy iść dalej, jak gdyby nic się nie stało. Powiedzmy sobie szczerze, ksenofobicznie nastawieni mieszkańcy to jakiś minimalny ułamek mieszkańców Bialenii i albo referendum nie będzie, albo zakończy się zwycięstwem patriotów.
Cz, 04 Sie 2016, 22:18:00
1
Odp: Powstanie Republiki Brodryjskiej Panie Bagrat, Panie Swirydiuk, - opanujcie się!

Jesteśmy w Bialenii. To słowo powinno dużo dla was znaczyć, bo przecież gdyby nie my, nie powstałaby Nordata w takiej formie, jaką ją obecnie znamy. Standardy puczów, stanów wojennych i tym podobnych mamy dawno za sobą, odcinając się grubą kreską od tego co było w trakcie istnienia Związku Brodyjskiego.

Ale jednak nie. Wymyśliliście, że zrobicie sobie pucz. Naturalnie, nie miał on się żadnej szansy udać, bo nie macie jakiejkolwiek władzy w administracji forum, a takowy pucz może udać się jedynie w przypadku posiadania realnej władzy. Nic nie znaczące jednostki wojskowe, nawet niezbyt opisane, nawet w walce narracyjnej nie mają szans przeciwko zorganizowanym oddziałom carskim. W obawie przed banicją, lub też karą śmierci czym prędzej przeprosiliście cara. Ale w buńczucznym akcie zuchwałości, niedługo potem, oderwaliście sobie ot tak, trzy regiony.

Nie macie jakiejkolwiek legitymacji, bo jedynym prawnym kontynuatorem Federacji Brodyjskiej jest Carstwo. Głos ludu nie zawsze jest głosem Bożym, drodzy spiskowcy. Grozicie nam, że uciekniecie do innych państw, z tymi trzema regionami. Jakich państw? Parlandii, Batawii, Abachazji, Uhrainy czy Wenedii? Wrócicie w takim wypadku do Bialenii jedynie w przypadku wielkiego miłosierdzia prezydenta. Za najmniej parę miesięcy, do kilku lat.

Nie bądźcie głupi. Możecie złożyć broń i jak gdyby nic się nie stało rozmawiać z Carem na temat reform. Jawnym buntem nic nie zdziałacie. To nie jest Nordata.

Wt, 09 Sie 2016, 13:00:50
2
Odp: Powstanie Republiki Brodryjskiej
Panie Michalski.
Siły Zbrojne w Brodrii tworzyłem Ja z pomocą Wielkiego Marszałka.  Całe Siły Zbrojne są pod moim zwietzchnictwem. Przypomnę iż to Car Iwan przerwał rozwój Sił Zbrojnych wydalajac Marszałka Ronona z Brodrii.  Także nie mówcie mi o świetnych Carskich Siłach Zbrojnych ponieważ wszystko co stworzyliśmy jest pod naszą komendą i będzie dalej rozwijane ale jako Siły Zbrojne Republiki. Siedzcie sobie w Caracie i rozwijajcie go dalej, bez Nas i naszych ziem.

Wasze ziemie nie są wasze. Jesteście plenipotentami ziem Carstwa.

Wt, 09 Sie 2016, 13:40:02
1
Odp: Minister Informacji, Wiceminister Spraw Zagranicznych - poszukiwani kandydaci Na stanowisko Wiceministra ds. SZ rekomenduję Alberta von Metzera. Nieco świeżej krwi się przyda, zwłaszcza gdy nowy obywatel jest inteligentny i nadaje się na to stanowisko, co wykazał w swej dotychczasowej działalności.
Wt, 09 Sie 2016, 22:55:36
1