Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Zrzeczenie się Bialeńczycy,

Przyglądam się tej sprawie powiem Wam szczerze z nutką niepokoju. Przecież od zawsze budowaliście silny naród, zdolny przenosić góry. I z takim obrazem w głowie, przybyłam do Bialeni. Obraz ten trwał i trwał aż do dzisiaj, kiedy po przegranych wyborach okazało się, że niby wybory zostały sfłaszowane. Gdzie tutaj jest zgodność Bialeni? Gdzie dążenie obywateli do załagodzenia konfiliktu. Ktoś może powiedzieć, ze ja się nie znam, nie wiem o co chodzi itd. Tak macie rację nie wiem, ale z punktu obserwatora, robicie z igły widły. Wystarczyło napisać oświadczenie co się stało, dlaczego itd a nie pierniczenie o chopine i dalsze wywody co by było gdyby. Ja kochani moim skromnym zdaniem zamknęła bym ten wątek i jeśli chcecie wyborów ponownych ogłosiła a nie ciągnęła to wszystko. Po co? Po co tracicie energie i czas, które są potrzebne Wam do walki o fotel prezydencki? Na tym się trzeba skupić, a nie na tym co się stało. Jak to mówią nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem lub musztarda po obiedzie. Połączcie siły i niech Bialenia znów stanie się silna. Niech nie będzie podziału na Królestwo Hasselandu, Carstwo Brodryjskie, Pryncypat Lahazydii. Dzisiaj powinniście być jedno.
Pamiętajcie o tym. Zgoda buduje a niezgoda rujnuje.

Pozdrawiam

Pn, 14 Mar 2016, 19:49:33
1
Nowy Prezydent - Zwycięstwo Demokracji. Drodzy Obywatele!

Dzisiaj Republika pokazała czym jest idea uczciwej gry i konkurencji, która pozwala budować Demokrację. Wiele przeszłam, nim po ponad rocznej przerwie powróciłam do Pałacu. Co za mną, odcinam grubą kreską, by w zgodzie budować lepszą przyszłość.   Wiele się mówiło ostatnim czasem o kryzysie Bialenii, który wynikał głównie z niesnasek pomiędzy Bialeńczykami a Hasselandczykami. Nie zamierzam jednak partycypować w tym konflikcie, a działać na rzecz jego zażegnania. Jednakowoż w moim państwie, każdy będzie musiał nauczyć się gdzie jego miejsce w szeregu, a ja nie zawaham się użyć w tym celu narzędzi ostatecznych.
Urząd Prezydenta to obraz Majestatu Republiki, dlatego na czas prezydentury postanawiam się wyłączyć z często bezdennych i bezsensownych dyskusji, które mogą podważać godność Prezydenta. Obiecuję natomiast szczerą i owocną pracę na rzecz Kraju. Jak wiadomo zaczniemy od organizacji zaniedbanych przez poprzednią władzę Obchodów IV Rocznicy 21 Marca, potem Mundial. Będę też w początkowej fazie prezydentury prowadzić rozmowy konkordatowe z Rotrią w celu chrztu naszego Państwa.

W tej podniosłej chwili pragnę również ogłosić skład mojego Rządu:

Wiceprezydent - Severino Castiglioni

Minister Spraw Wewnętrznych, Administracji  i Sportu - Andrzej Swarzewski

Minister Stosunków Międzynarodowych - Akrypa Rabotowicz von Primsz

Minister Spraw Wojskowych - Tomasz Bagrat - Dostojewski

Minister Wojny i Taktyk Obronnych - Jan Lubomirski

Minister Oświaty i Kultury - Frederik Hufflepuff

Minister Propagandy i Rzecznik Rządu - Fiodor Swirydiuk

Prywatny Sekretarz, Minister ds. Aleksandryjskich - Hugo Miramontes

Pt, 18 Mar 2016, 22:32:55
1
Odp: WYDANIE NR 42 Niech Naczelny Felieton zostanie na dłużej.
Nd, 20 Mar 2016, 15:50:04
1