Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - A. Bryennios

Strony: [1]
1
Kosz / Oficjalne przeprosiny
« dnia: Śr, 01 Kwi 2015, 16:29:35 »
W imieniu własnym i Konsulatu Sclavinii - ja, Michał Andronik von Vincis (daw. Bryennios), pragnę szczerze i oficjalnie przeprosić każdego z obywateli Bialeńskich, włącznie z dzielnymi przedstawicielami rodu von Vincis, za zniesławienia, jakich dopuściłem się wobec nich i Republiki Bialeńskiej w czasie ostatniego roku. W grono osób, które chcę szczerze przeprosić, wchodzą między innymi: Michel von Vincis-d'Agnou, Andrzej Swarzewski, Konstanty Jerzy Michalski i inni.
Jednocześnie z dumą oświadczam, że zostałem zaadaptowany przez jednego z krewnych Ivana Dymitra von Vincis-Kazakov i od dnia dzisiejszego jestem członkiem rodu von Vincis.

Niechaj żyje Republika Bialeńska, niechaj żyje Anatolia, niechaj żyje przyjaźń bialeńsko-sarmacko-sclavińska! Jednocześnie obwieszczam, że zamierzam rozpocząć czynną aktywność w Bialenii i starać się o obywatelstwo.

Ukłony uznania i pokory,
/-/ Michał Andronik von Vincis

Strony: [1]