Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Siergiej Makłow

Strony: [1] 2 3
1
Akcja przebiegła pomyślnie. Dziś wczesnego ranka nasz Rusłan wyruszył z bialeńskiego lotniska załadowany trumnami. Leci teraz do Siedmiogrodu, aby samolot przejęła druga zmiana pilotów.

2
A więc samolot ruszy o godzinie siedemnastej.

RLS nie ma superszybkiego samolotu. Chodziło mi o czas znajdowania się na międzynarodowym terytorium powietrznym. Z wkraczaniem na terytorium powietrzne Bialenii i z lądowanie może być różnie, także trochę to potrwa.

3
Proponowane daty przylotu:

Przypuszczalny czas lotu: 45 minut.

Wersje na 27.09:
1) wyruszenie z siedmiogrodzkiego lotniska: 12:30. Przylot: prawdopodobnie 13:15/13:30
2) wyruszenie z siedmiogrodzkiego lotniska: 17:15. Przylot: prawdopodobnie godzina 18-sta.
Wersje na 28.09:
1) wyruszenie z siedmiogrodzkiego lotniska: 4:50. Przylot: prawdopodobnie 5:30/5:50.
2) wyruszenie z siedmiogrodzkiego lotniska: 12:30. Przylot: prawdopodobnie 13:15/13:30

Może być to zależne od sytuacji pogodowej. Dostosujemy się do każdej z powyższych dat.


4
Dobrze. Zaproponujemy możliwe daty przylotów wygodne dla obu stron. Może się to przedłużyć, bo mam przeczucia, że ZSKHiW już te ciała nie interesują, czego mógłbym się spodziewać.

5
Nie mam nastroju zbytnio na pisanie oficjalnych tekstów. Na jakim lotnisku może być przeprowadzona akcja? Omówimy wtedy przylot samolotu, załadunek i odlot.

6
Zielony Kościół / Odp: Prośba o wydanie ciał
« dnia: Śr, 24 Wrz 2014, 22:41:22 »
Musimy ustalić z rządem bialeńskim termin przylotu naszego samolotu.

7
Zielony Kościół / Prośba o wydanie ciał
« dnia: Pn, 22 Wrz 2014, 20:23:07 »
Powołując się na notę skierowaną do bialeńskiego prezydenta oraz narodu bialeńskiego prosimy o wydanie ciał żołnierzy ZSKHiW poległych w wojnie oraz ciało Laszka Młynariew. Ciała zostaną przetransportowane samolotem transportowym należącym do RLS, która jest stroną neutralną.

8
Opiniotwórczość / Odp: "Opinia publiczna" o pracach w Parlamencie.
« dnia: Pn, 22 Wrz 2014, 20:04:35 »
Czyli, że to całe ZSKHiW będzie się trzymało od nas z daleka - to moze warto

Tak twierdzi strona hirshbersko-weerlandzka. Ja tutaj jestem obserwatorem i wysunąłem propozycję w H-W dot. mediacji jako państwo trzecie, jako iż stosunki między RB a ZSKHiW oraz jej obywatelami są jakie są.

@edit: Tak więc możemy przysłać jakiegoś An-124 (26 będzie za mała) z naszej strony i weźmiemy tyle ciał, ile możemy, w tym ciało Laszka. Zwrócę się do kościoła, oczywiście.

9
Pałac Prezydencki / Nota do prezydenta Republiki Bialeńskiej
« dnia: Pn, 22 Wrz 2014, 19:09:14 »

Szanowny Panie Prezydencie Republiki Bialeńskiej,
Bialeński narodzie!

Reprezentując sojusznicze państwo które Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirshbergii i Weerlandu się zowie, zamieszkujących ją Hirshbergów, Weerlandczyków bądź przedstawicieli innych nacji zamieszkujących te terytorium, a którzy blokadę wjazdu, przebywania i wyrażania opinii własnej w Bialenii z rąk władzy jej otrzymali, jako państwo neutralne wobec tegoż konfliktu oraz mediator między stronami, w imieniu sojusznika swego strona siedmiogrodzka prosi następująco i wyjaśnia:


W krótkich walkach, które toczyły się między Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirshbergii i Weerlandu a Republiką Bialeńską na jej terytorium żywota dokonał zasłużony obywatel hirshbersko-weerlandzkiej, sojuszniczej społeczności Laszk diuk Młynariew, który dowodząc armią pod swym dowództwem uczestniczył w wielu starciach z bialeńskim wojskiem.

W imieniu Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu oraz rządu i jego obywateli prosimy o wydanie ciała Laszka Młynariew, który poległ w walkach bądź dokonał żywota w okolicznościach innych. Laszk diuk Młynariew był wzorcem obywatela tamtejszej społeczności, która pamięć chce powielać o bohaterach swojego narodu.

W ramach zachowania neutralnej postawy Republiki Ludowej Siedmiogrodu prosimy, aby ciało zostało przekazane w ręce strony siedmiogrodzkiej, która ostawi je na ziemi sojuszniczej, aby nie prowokować dalszych walk między Bialenią a Hirshbergią i Weerlandem poprzez kontakty różnego rodzaju.


W imieniu Komisarza do spraw Dyplomacji Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu gwarantujemy zaprzestanie wszelkich sporów i konfliktów zbrojnych, jak również cała nacja Hirshbergii i Weerlandu ubolewa nad inwazją na ziemie bialeńskie.


W imieniu Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu,
w imieniu całego zaniepokojonego proletariatu obu narodów,
Przewodniczący Rady Państwa Republiki Ludowej Siedmiogrodu,
/-/Generalissimus Siergiej Makłow.10
Rada Autonomii / Re: Zawieszenie
« dnia: Nd, 13 Lip 2014, 21:33:05 »
Proletariat wybrał - 76% głosujących odpowiedziało się za odłączeniem Republiki Ludowej Siedmiogrodu.

11
Rada Autonomii / Re: Zawieszenie
« dnia: Pt, 11 Lip 2014, 21:46:45 »


Upragniony moment! A tutaj link!

viewtopic.php?f=21&p=10926#p10926

12
Rada Autonomii / Re: Zawieszenie
« dnia: Pt, 11 Lip 2014, 15:55:20 »
Projekt przeszedł. Czekamy na referendum.

13
Rada Autonomii / Re: Zawieszenie
« dnia: Śr, 09 Lip 2014, 15:03:41 »
Dziś (prawdopodobnie o 17:12) zakończy się głosowanie nad przyjęciem projektu referendum. Ewentualnie czas mogą skrócić dwaj głosujący, którzy jeszcze nie głosowali, choć jest to mało prawdopodobne.

14
Rada Autonomii / Re: Zawieszenie
« dnia: Pn, 07 Lip 2014, 21:47:44 »
Referendum zbliża się wielkimi krokami. Niedługo, miejmy nadzieję, Rls stanie się znów niepodległa.

15
[align=center:1rrctmud]Czterolecie Republiki Ludowej Siedmiogrodu - impreza rocznicowa.[/align:1rrctmud]

Towarzysze! To już czwarty rok, kiedy Republika Ludowa Siedmiogrodu zabarwia świat mikronacji swym istnieniem. Wielu ludzi angażowało się i angażuje w republikę ludową, a to dzięki grupie ludzi, którzy przed czterema laty wyszli z inicjatywą obalenia reżimu reakcjonistów...

Dzięki nim mamy teraz ludowy Siedmiogród. Siedmiogród, w którym tłumy ludzi przyczyniali się do rozwoju i rozgłosu tego socjalistycznego kraju. Wielokrotne przeciwności nie powstrzymały Siedmiogrodzian przed budowaniem socjalistycznego raju. Dzisiaj możemy dumnie wspominać cztery lata ciężkiej pracy, wydarzeń i świetlanych pomysłów. Siedmiogród wielokrotnie był na ustach mikroświata - dzięki zasługom walecznego proletariatu.

Teraz, gdy znowu inicjatywa republiki ludowej ciągle się rozwija w praktyce, możemy wspominać te wydarzenia z czterech lat. Możemy być dumni z postępów siedmiogrodzkiego ludu pracującego miast i wsi, którzy ciałem i duchem budowali ojczyznę.

Aby wspólnie czcić te święto, zapraszamy Was (w tym przypadku obywateli Republiki Bialeńskiej) na wspólną biesiadę. W tym przypadku najwygodniejszą opcją będzie czat. http://webchat.mizure.net/ - w nazwie channels należy wpisać nazwę siedmiogrod. (bez polskich znaków).

Impreza rocznicowa odbędzie się 11 lipca 2014 roku, oficjalne przyjęcie gości odbędzie się o godzinie 18.

Poniżej symboliczny film ukazujący cztery lata działalności RLS. Fakt, wydarzenia raczej militarne, ale film ma symbolicznie ukazać nasze cztery lata pracy i dobrej zabawy.

https://www.youtube.com/watch?v=FL6z2Z- ... e=youtu.be

16
Plac Zielony / Re: Odejście
« dnia: Cz, 03 Lip 2014, 19:04:34 »
Nie przesadzam. Gdyby dobrze poszło projekt wchodziłby pod parlamentarne obrady. Ja niczego nie spowalniam.

17
Plac Zielony / Re: Odejście
« dnia: Cz, 03 Lip 2014, 18:07:08 »
Cytat: "Kristian Iversen"
Cytat: "Siergiej Makłow"
:idea: Odwiedzam sobie forum a tu kolejny obywatel odchodzi, na dodatek zasłużony - czas umierać. A już miałem w spokoju obserwowac odejście Siedmiogrodu po "bialeńsku" - w widać że to już nie ma sensu.
.
Nie po bialeńsku, lecz w zgodzie z literą prawa. Aż tak trudno jest Ci to zrozumieć?
Owszem, trudno. Słabe i niesprawne funkcjonowanie nie oznacza działania zgodnie z literą prawa.

18
Plac Zielony / Re: Odejście
« dnia: Cz, 03 Lip 2014, 17:30:38 »
:idea: Odwiedzam sobie forum a tu kolejny obywatel odchodzi, na dodatek zasłużony - czas umierać. A już miałem w spokoju obserwowac odejście Siedmiogrodu po "bialeńsku" - w widać że to już nie ma sensu.
.

19
Plac Zielony / Re: odchodze
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 19:26:00 »
Żeby nie zaśmiecać nowymi tematami to też lecę stąd w kibinimater. Wraz z realnymi bliskimi i dalekimi Towarzyszami zajęty będę ojczyzną.

20
Plac Zwycięstwa / Re: Zryw
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 16:10:06 »
Niebawem zbliża się 4. rocznica RLS, tak więc prędzej wolałbym zrzec się bialeńskiego obywatelstwa. ;)

21
Plac Zwycięstwa / Re: Zryw
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 15:37:37 »
Więc na co mam czekać i ile? Chętnie działałbym już niezwłocznie, ale w tym przypadku na własną rękę. Znając życie, jakbym zjeżdżał po krajach np. w sprawie uznania to szpiegowałaby mnie aparatura bezpieczeństwa oskarżając mnie o separatyzm i działania terrorystyczne. :FD

22
Plac Zwycięstwa / Re: Zryw
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 14:30:16 »
Rozumiem tym, że mam czekać na cud? Duplikowanie tej czasochłonnej sytuacji już nie jest opłacalne, czekać ciągle na promyk nadziei.

23
Plac Zwycięstwa / Re: Zryw
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 12:23:58 »
Sami widzicie do czego to prowadzi. Ja z reguły nie lubię się kłócić, a więc oszczędzę sobie dyskusji w tym dziale. Również byłem za prawnym rozstrzygnięciem sprawy, ale po przedziale czasowym widać, że tak się po prostu nie da.

24
Plac Zwycięstwa / Re: Zryw
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 11:21:44 »
Średnio mnie już to interesuje. Liczę nawet na status persona non grata, ale już nie mam zamiaru bawić się w kotka i myszkę.

25
Plac Zwycięstwa / Re: Zryw
« dnia: Pn, 30 Cze 2014, 10:36:16 »
Cytat: "AndrzejSwarzewski"
Rozumiem to.
Życzę Bratniemu Narodowi Siedmiogrodzkiemu powodzenia! :)

"Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć."

Ten tekst Konkwisty jest chyba najlepszy w gatunku. ;)
Mam rozumieć, że doszło do separacji?  A więc niebawem wystosuję notę o przywróceniu traktatu uznaniowego między RLS a RB.

Strony: [1] 2 3