Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Andriej Doroszenko

Strony: [1]
1
Noklezja / Odp: Witam serdecznie
« dnia: Śr, 18 Mar 2015, 21:06:52 »
Przepraszam, że tak późno, ale chcę dodać coś od siebie.
Jeśli uraziłem kogoś faktem, że założyłem nowe konto na tym forum to najmocniej przepraszam.
Absolutnie nie miałem na celu spamowania, tworzenia multikont i innych nieprzyzwoitych czynów. Przyznaję się, że kiedyś działałem jako Decymus Radelli, ale cóż... Chciałem tak jak napisał Pan Michalski rozpocząć nowe życie i obietnicy dotrzymałem.
Jeśli śmierć postaci Decymusa Radelliego nie została w Bialenii uznana proszę o wskazówki, jakie kroki mogę podjąć w celu jej uznania. Choć wydaje mi się ona osobiście kuriozalna, gdyż dawna Federacja Brodryjska, a nawet ustnie Dreamland uznały tę śmierć. Ponadto mam pytanie. Czy w świetle bialeńskiego prawa Radelli żyje, mimo, iż nie żyje np. w Brodrii? Moim zdaniem, kolokwialnie mówiąc dziwne.
Poza tym witam ponownie!
Niedawno zostałem Ministrem Spraw Zagranicznych Uhrainy, więc moja wizyta w Bialenii i Brodrii ma cechy polityczne, a nie turystyczne.
Pozdrawiam!

2
Noklezja / Odp: Na Placu 4-go Marca.
« dnia: Śr, 18 Mar 2015, 20:59:03 »
(Na początku przepraszam za spore spóźnienie z odpowiedzią)

Jako osoba pochodząca z Noklezji, czuję się Brodryjczykiem! Cieszę się, że jednak rocznica ta została uhonorowana.
Dziękuję Waszej Carskiej Wysokości!

3
Noklezja / Witam serdecznie
« dnia: Wt, 03 Mar 2015, 17:49:21 »
Witam! Nazywam się Andriej Doroszenko i przybywam do Brodrii z Uhrainy w celu zwiedzenia tego pięknego kraju! Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko chciałbym rozpocząć tu działalność medialną.
Jeśli w złym miejscu to przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie się przywitać.
Pewnie nikt nie pamięta, że jutro ma miejsce rocznica zawiązania unii pomiędzy Brodrią, a byłym Królestwem Noklezji. Noklezja to miejsce moich narodzin i chcę pomóc w jego rozwoju.
Szanowni Państwo! Chciałbym spytać, czy są jakieś plany wobec Noklezji, czy jest ona tylko pustym, formalnym działem na forum?
Ja przybywam by pomóc także w rozwoju tego regionu.
Jeszcze raz serdecznie witam i pozdrawiam! 

Strony: [1]