Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - PilotPL

Strony: [1]
1
Plac Zielony / Re: Pytane z geografii
« dnia: Pt, 29 Lis 2013, 01:41:48 »
Witam,

Nie chce brać udziału aktywnego, w tym państwie, ale zawsze mogę wesprzeć dobrą radą.

Jestem Autorem Systemu społecznego Informatium, on może tutaj nie specjalnie na chwile obecną się nadaję, ale sądzę że mój, ustrój polityczny Infokracja, za to doskonale, było by to pierwsze Państwo które wprowadziło by ten ustrój w życie.

Postaram się po krótce wyjaśnić na czym polega Infokracja.

Infokracja, jest ustrojem politycznym sprawiedliwszym od obecnie panującej na prawie całym świecie, przestarzałej demokracji. Demokraca zakłada że 1=1 to znaczy, że każdy każdy głos oddany przez obywatela Państwa jest wart tyle samo. Co jest głupie, i źle wykorzystywane obecnie na świecie, ponieważ przez ten fakt, jesteśmy manipulowani przez media. Media plotą głupoty, a ludzie którzy się nie znają na temacie w nie wierzą i głosują na to co im media wskażą. W infokracji, każdy jest równy drugiemu człowiekowi, ale podczas głosowania brana jest pod uwagę wiedza danej osoby, na czym ona się zna, i głos oddany na temat np: ekonomi jest więcej wart, gdy odda go Ekonomista, niż fizyk. i vice versa. Dzięki takiemu ustrojowi Państwem będą rządzić ci mądrzy, a nie ci którzy dobrze potrafią kłamać do kamery, czym zyskują aprobatę oglądających ich "teatrzyk".

Bardziej "dogłębne" informacje na temat Infokracji możecie znaleźć na forum http://www.informatium.tk

Pozdrawiam
PilotPL

P.S

usuńcie Post powyżej, nieświadomie napisałem go gdy byłem nie zalogowany.

Strony: [1]